Oferta

 

Jeśli stłukła się szyba w kominku – koniecznie skontaktuj się z nami i zamów swoją szybę! Posiadamy w sprzedaży również szyby pod kominek ( szklane podstawy kominkowe )

 

Wykonujemy kabiny prysznicowe standardowe, przesuwne oraz nowoczesne panele Walk-In, dzięki usłudze „szytej na miarę” jesteśmy w stanie zrealizować dowolny Państwa projekt

 

Specjalizujemy się w pełnowartościowej obróbce szkła. Zgodnie z potrzebami Klienta z precyzyjną dokładnością docinamy tafle, z niezwykłą starannością szlifujemy oraz fazujemy szkło. Wszystko po to, by zagwarantować najwyższą jakość i wizualny charakter naszych produktów.

 

Naszym lustrom odpowiedniej powagi i wyrafinowania nadaje fazowanie, które jest nieodzownym elementem profesjonalnego zdobienia luster. Szerokość wykonanej fazy zawsze zależy od gustu Klienta, a potrafimy dostosować się nawet do tego najbardziej wymagającego.

 

Naszym Klientom oferujemy profesjonalne wykonanie wkładów do lusterek samochodowych oraz sprzedaż kompletnych i używanych oryginalnych lusterek. Jesteśmy w stanie naprawić lusterko w niemal każdym modelu samochodu – na miejscu, szybko i z wyjątkową starannością.

 

Aby zagwarantować naszym Klientom trwałość i estetykę, stosujemy szybkoschnący klej UV o dużej sile wiążącej, który pod wpływem UV tworzy przezroczyste spojenie odporne na wstrząsy i warunki atmosferyczne. Doskonale nadaje się do klejenia różnorodnych powierzchni np. szkła i metalu.